Stránky OpenMLM.EU jsou nedílnou součástí projektu OpenEconomy. Samotné stránky fungují jako administrativní, informační a obchodní centrum pro správu sítě a jednotlivých obchodních modulů, přičemž zde vzniká prostor pro prezentaci a prodej dalších výrobků a služeb, které jsou nabízeny nejenom provozovatelem projektu, ale i dalšími obchodními a podnikatelskými subjekty, které se rozhodly využít obrovského potenciálu vytvářeného aplikací principů otevřeného marketingu, síťového marketingu a informačních technologií.

Registrací do projektu se stáváte součástí otevřeného klubu uživatelů, kteří se rozhodli ke vzájemné spolupráci na vytváření otevřeného ekonomického prostředí, ke vzájemné výměně obchodních nabídek a informací za využití nástrojů a funkcí, které pro tyto uživatele vyvíjejí provozovatelé projektu OpenEconomy a přidružených stránek.

Cílem členství v otevřeném klubu uživatelů je zvýšení finančního a sociálního standardu jednotlivých členů, podpora členů v jejich podnikání prostřednictvím internetu a zjednodušení obchodních aktivit realizovaných jednotlivými členy, jejich skupinami, firmami a společnostmi různého charakteru nejenom v prostředí internetu, nýbrž i v reálné ekonomice. Za tímto účelem provozovatelé i jednotliví členové vyvíjejí a provozují různé moduly a služby, které splnění těchto záměrů umožňují.

Základní filozofie:

Nezávislá síť uživatelů je vytvářená takovým způsobem, aby uživatelé, kteří ji vytvářejí, byli rovnocennými partnery všem obchodním subjektům poskytujícím nyní i v budoucnu těmto uživatelům své služby bez ohledu na způsob, jakým budou tyto služby realizovány.

Každý zaregistrovaný člen otevřeného klubu uživatelů má možnost nabídnout své služby a výrobky všem ostatním registrovaným členům otevřeného klubu uživatelů prostřednictvím provozovatelem vyvíjených a poskytovaných programových modulů, které jsou do prostředí OpenEconomy provozovatelem implemetovány. Člen otevřeného klubu uživatelů může tyto své služby a výrobky nabízet všem ostatním členům otevřeného klubu uživatelů, aniž by sám nutně musel tuto síť vytvářet. Základní podmínkou je, aby případné pořízení jim nabízených produktů a služeb bylo pro ostatní členy otevřeného klubu uživatelů výhodnější, nebo neslo známky exkluzivity (nabízené produkty a služby pořízeny prostřednictvím systému OpenEconomy buď levnější, budou generovat odměny a provize určené ostatním členům otevřeného klubu uživatelů, budou nabízeny pouze těmto členům otevřeného klubu uživatelů, případě budou tyto podmínky kombinovat).

V našem systému se nesetkáte s žádnými uvítacími balíčky ani s povinnými kvalifikačními nákupy.

Nesetkáte se zde ani s žádnými zákazy, že nesmíte být členy jiné firmy, apod. Neexistují u nás žádné registrační poplatky. Registrace je ZDARMA. V té chvíli se teprve rozhodnete, jakým způsobem chcete náš projekt využít.

OpenEconomy je otevřený skvělým nápadům a myšlenkám. Je nám jedno, jestli jste ředitel banky anebo čistič bot - každý je důležitý!

Je třeba si uvědomit, že v síťovém marketingu tvoří firmu uživatelé, a proto každý z Vás jste důležitý. Budeme si klidně nabíjet 3x denně telefon, abychom si mohli popovídat s těmi, kteří chtějí.

OpenEconomy je projekt, kde firma i uživatelé pracují jako jeden tým. Není problém zavolat a jít si probrat způsob jak můžete zlepšit Vaši finanční úroveň. Chcete auto? Můžeme se pobavit o tom, jak můžete mít nové auto. Chcete dům? Můžeme se snažit ještě více, abyste mohli mít nový dům. Chcete koupit někomu dárek a udělat mu radost? Je možné, že to spolu zvládneme za týden.

Dočtěte tento text až dokonce a dozvíte se, že u nás existují věci, které zatím neumožňuje žádný jiný systém na světě.

  1. OpenEconomy může pro Vás pracovat jako reklamní a propagační systém, který pomáhá lidem a firmám s jejich propagací pomocí našich propagačních setů. Kde jinde je lepší hledat nové zájemce o Váš systém než mezi tisícovkama nadšených síťařů? Pro nás neexistuje konkurence. My jsme hrdí na to, že děláme síťový marketing a chceme podporovat i další firmy, aby lidé v ČR začali vnímat síťový marketing jako něco úžasného. Chceme jim ukázat, co to vůbec síťový marketing je.
  2. OpenEconomy může pro Vás pracovat jako univerzální obchodní struktura! Znamená to, že nemusíte vytvářet jednu síť na parfémy a jednu na vitamíny, jednu na vodu, jednu na kávu, atd., atd., atd. Vy se registrujete zdarma a pak se rozhodnete, jakým způsobem chcete projekt využít. Vy osobně budete chtít využít třeba parfém za extra levnou cenu - paráda, ušetříte peníze. Doporučíte tento projekt někomu dalšímu, ale ten bude chtít využít projekt k odškodnění své anebo kamarádovy dopravní nehody. Další zase bude chtít využít propagaci na své vlastní stránky. U nás to nehraje roli. Vy můžete doporučit do projektu 5 lidí a každý bude využívat úplně jiné věci ale Vy budete mít ze všeho provize.
  3. Pokud jste firma anebo člověk, který má svůj vlastní produkt anebo službu, tak u nás je dokonce možné nabídnout ho celé struktuře! Chápete, co jsme nyní řekli? Kdokoliv z Vás může být dodavatelem celé struktury!  To je prostě úžasné. Zkuste přijít do jiné firmy a říct: ,,Vy máte již více jak 5000 uživatelů (zákazníků)? To je paráda - my jim nabídneme své produkty a služby". U ostatních firem se setkáte s odmítnutím. U nás si domluvíme schůzku a dohodneme se na individuálním řešení, aby to bylo nejlepší pro obě strany. Prostřednictvím vyvíjených aplikací může nabídnout své služby všem ostatním členům otevřeného klubu uživatelů opravdu každý, kdo má co nabídnout.

OpenEconomy je jednoduchý a přínosný, stačí po možnostech, které nabízí, využít ve svůj prospěch. Zdá se až neuvěřitelné, že můžete využít něco, co jste přečetli v předchozích odstavcích.

My Vás ujišťujeme, že vše má nějaký vývoj a že projekt OpenEconomy bude nabízet stále více produktů a služeb, které Vám v prvé řadě budou šetřit peníze a v druhé řadě umožní vydělávat peníze anebo zvyšovat efekt Vaší práce.

 

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one