Kdo může využít komunikační online video programy:


Ostatní národnosti: Nákup přes tento web může uskutečnit občan jakékoliv země. Začněte využívat Talk Fusion nebo propagujte video nástroje ve své vlastní zemi. Systém je globální, veškeré platby v místní měně v různých státech se automaticky převádí na dolary.

Osobní využití: Máte své koníčky a chcete je atraktivním způsobem prezentovat veřejnosti? Prožili jste nádhernou dovolenou a chcete se podělit se svými přáteli o některé zážitky? Máte jen fotografie? Není problém. I z fotografií z dovolené nebo třeba z pobytu v lázních se dá vyrobit pěkné video a můžete rozeslat pozdrav z lázní.

Firmy, obchody, eshopy: zaujměte své zákazníky efektní a efektivní prezentací vlastních výrobků nebo výrobků jiných firem pomocí prezentačních videomailů.

Servisy, opravny, autoservisy a všechny firmy pracující v oblasti služeb: rozesílejte nabídky s videem přímo z Vašich dílen.

Podnikatelé a manažeři, kteří potřebují být v okamžiku v kontaktu se svými týmovými partnery, spolupracovníky nebo zaměstnanci: využijte videokonferenci s připojením až 15 lidí s PC kamerou najednou pro Vaše pracovní schůzky.

Lektoři všech oborů: rozšiřte své výukové kurzy o efektivní formu moderního elearningu.

Jazykové školy a kurzy: buďte online se svými studenty Angličtiny, Francouštiny a dalších jazyků. Vyučujte je a zadávejte jim jazyková cvičení přímo z plochy Vašeho počítače.

Síťoví marketéři, asociace a všichni, kdo potřebují duplikovat svůj bussiness: budujte své týmy spolupracovníků efektivně.

Využijte také možností výdělku pro sebe a síťové partnery marketingem Talk Fusion!
Pokud např. využíváte klasický multilevel marketing, víte, kolik úsilí stojí vybudovat síť spolupracovníků. Tyto kvalitní online nástroje Vám nejen pomohou rychleji vytvářet Vaši stávající strukturu, ale zároveň se velmi dobře prodávají. Pokud propojíte internet a marketing produktů Talk Fusion, můžete si vytvořit vynikající reziduální příjem a to doslova z pohodlí domova.

Lékaři, záchranné složky, rehabilitační centra, horská služba: propagujte svou profesi, pořádejte školení a porady zdravotníků a záchranářů online!

Prodejci automobilů, motocyklů, jízdních kol, skiboardů: Talk Fusion využije každá firma vyrábějící všechno, co jezdí, skáče, klouže, plave a létá. Zasílejte svým zákazníkům emailové video novinky a představte Vaše výrobky v přímo v akci!

Cestovní kanceláře a firmy pořádající adrenalinové zážitky: rozesílejte svým zákazníkům emaily s upoutávkami přímo z ubytovacích lokalit nebo šoty z adrenalinových sportů!

Realitní kanceláře: zasílejte svým potencionálním zákazníkům nabídky bytů, domů a lokalit ve formě krátkých videí přímo z místa, které je na prodej.

Studenti a studijní týmy: spolupracujte společně a efektivně na studijních zadáních přímo ze svých domovů.

Vědci, výzkumní a vývojoví pracovníci: pořádejte online semináře pro své týmy a spolupracujte online na společných výzkumných a vědeckých projektech.

Rozvětvené rodiny nebo rodiny, jejichž blízcí se usadili každý v jiné části republiky nebo světa: buďte spolu online a upevňujte rodinné vazby navdory vzdálenostem!

Církve, kostely, sbory: pořádejte čtení bible, teologické hodiny a školení, živá vysílání a biblická zastavení. Při vzájemné komunikaci se členové mohou dělit o své zkušenosti s vírou. Stovky ůčastníků Vašeho video vysílání mohou zase zakoušet atmosféru shromáždění a sledovat kázání z živého online broadcastingu. Video nástroje nemohou nikdy nahradit osobní setkání, ale mohou být užitečné jako podpůrný prostředek.

Charitativní organizace a nadace: buďte v živém online kontaktu se svým pracovním týmem a také se svými klienty. Např. zdravotně postižení lidé se mají potíže kdekoliv dopravit. Zasílejte jim video maily z Vašich akcí, pořádejte pro ně internetová vysílání, poradenství online a mnoho dalších on-line aktivit.

Není možné vyjmenovat všechny obory a aktivity, ve kterých nástroje Talk Fusion najdou uplatnění.
Pročtěte si pozorně popisy nástrojů Talk Fusion. Třeba zjistíte, že mezi nimi je nástroj, který využijete a který usnadní život i Vám.
Společné vlastnosti on-line programů Talk Fusion:


Globální využití - žádné omezení na jednu oblast nebo zemi. Ať jste kdekoliv na světě, komunikujte se svým pracovním týmen, zaměstnanci, přáteli nebo rodinou.

Všechny nástroje jsou Online. Není potřeba žádná instalace softwaru do vašeho PC!

Přístup k Vašim nástrojům a videím z jakéhokoliv PC: pracujte online nebo si jen užívejte zábavu s přáteli z jakéhokoliv PC na světě připojeného k internetu. Jednoduše se přihlásíte jedním vlastním heslem na svých stránkách do administrace svého účtu a okamžitě získáváte přístup ke všem nástrojům Talk Fusion.

Neomezené datové úložiště pro vaše videa!! Absolutně bezkonkurenční nabídka! Jste na dovolené? Na cestách? Filmujte a nahrávejte svá videa na své úložiště beze strachu, že se tam nevejdou. Pusťte z hlavy starost o to, kolik si připlatíte za rozšíření vašeho diskového prostoru. Nic takového!

Nástroje jsou universální, plně využitelné pro podnikání, výuku nebo pro osobní účely a zábavu.

Plná lokalizace do Češtiny

Nové nástroje jsou v přípravě. Společnost Talk Fusion Inc. vyvíjí nové a zdokonaluje a rozšiřuje možnosti stávajících online programů. Usiluje o to, aby všechny jejich produkty neustále vyhovovaly všem standardům pro fungování na internetu a zároveň byly co nejvíce uživatelsky přívětivé.

Všechny nástroje fungují na Mac a PC platformě.

Více se dovíte na našich živých on-line prezentacích, každý den v 17 a 21 hod
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one